Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Családiházunkat beszeretnénk...

Családiházunkat beszeretnénk színezni. Tudtok olyan oldalt, ahol sok képet lehet találni ebben a témakörben? Próbáltam keresni, de lehet, hogy béna vagyok:D

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 13:36
 1/4 omadjoe ***** válasza:
mi lenne, ha a településen ahol laksz elmennél sétálni, v. bringázni az utcákban. meg menetközben nézegethetnéd a házakat. jo ötleteket merithetsz belölük. és jo kikapcsolodás is. Én ezt tettem anno. no meg most is meg-meg nézem a házakat. ingatlan.com-on is nézegesd az eladó drágább házakat... lehet ötleteket meriteni...
2010. ápr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezek már mind meg voltak, teljesítettem:) Csak gondoltam hátha van egy-két konrétabb oldal:)
2010. ápr. 6. 22:07
 3/4 omadjoe ***** válasza:

o, akkor pardon! :)

Deko csatorna a tévében? meg szokott lenni olyan müsor v.melyik dokumentumcsatornán, ahol meglévö házakat alakitanak át belsoleg, és külsöleg.

ingatlanos oldalakat nézegetni? otthon.hu, stb... Tescoban "elolvasni" a szépházak folyoiratot, stb...

több ötletem nincs...

2010. ápr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

[link]

itt kiválasztod a homlokzatfestést(egy ház képe...),aztán azt a mintaházat amelyik hasonlít a tiédre,és rengeteg színnel kipróbálhatod,hogy melyik tetszik!

2010. ápr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!