Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kínai acélszerkezetű bejárati...

Székely Győző kérdése:

Kínai acélszerkezetű bejárati ajtóhoz lehet-e hozzávaló zárat - nem zárbetétet- kapni valahol, vagy helyettesíthető valamilyen más típusú zárral?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 27. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Kinai 'acel' muhhahahahha....


Mondjuk mivel se kepet, se tipust, se semmit nem irtal az 'acel' ajtodrol, nem tudom milyen valaszt varsz. Tudod mit, persze, minden betetet bele lehet tenni, csak flex meg PUR-hab kerdese.

2016. ápr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet elkéstem vele, de én 6 éve vettem kínai ajtót. Vacak vékony a tok! Nem vált be, egyébként elzett zárszerkezetet tudtam bele tenni, 1 év alatt szétment az eredeti. Ezt a típust már nem látom sehol, de nem is venném meg még egyszer. 3 hete cseréltem egy fa bejárati ajtóra (magyar). Nem bántam meg, tökéletes, vastag erős borovi fenyő ajtó és tok. Jó biztonsági zárral. Egyébként sok kínai terméket vettem és kb 90%-ban elégedett vagyok velük.
2016. jún. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!