Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ha egy kulcsot lemásolnak, az...

Ha egy kulcsot lemásolnak, az rosszabb lesz BÁRMIBEN, mint az eredeti?

Figyelt kérdés
Rosszabb alatt azt értem, hogy pl hamar elkopnak vagy akármi. A kulcsok a kulcscsomómon nagyon régiek, rondák. Jobb dologra is el tudom költeni a pénzem, de ha nem lesz rosszabb, akkor megejthetném.
2016. máj. 12. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem, gyakorlatilag volt olyan másolt kulcsom, ami nem volt jó.
2016. máj. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nem lesz rosszabb véleményem szerint, hisz még nem tapasztaltam volna ilyet hogy rosszabb mint az eredeti. Napi rendszerességgel használom minimum 4x a kulcsaimat, és nem tapasztaltam eddig rosszat. Ennél is le tud kopni a bádog bevonat sok használattól és az idő múlásától, ez is el tud törni ha úgy akarod kinyitni az ajtót mint egy vadállat, stb... Sok előrehaladást nem fogsz tapasztalni szerinten, max annyit hogy újak lesznek a kulcsaid és nem lesz rajtuk erózió ideiglenesen. Sok mindent nem lehet elmondani kulcsokról, jó legyen ajtónyitáshoz oszt kész.
2016. máj. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Általában van egy pici eltérés az eredetitöl. Ezért érdemes másolás után azonnal kiprobálni. (Volt olyan, hogy 10 másolt kulcsbol csak 4 volt hibátlan.)
2016. máj. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kulcs másolásnál is van eredeti nyers példány .Ez valamivel drágább is .Mint mindenben itt is vannak silányabb anyagból készült nyers darabok .
2016. máj. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Pl. ha nem nyitja az rosszabb.
2016. máj. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha csak koszos, akkor egy 500Ft-os, fúróba fogható sárgaréz drótkefével le lehet takarítani a kulcsokat csillogóra.
2016. máj. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A másolat mindig pontatlanabb, eleve egy már megkopott eredetitől van másolva.

Akkor necces a dolog, ha nem a zárhoz adott eredetit másoltatod, hanem már egy másolatot, vagy másolat másolatát.

Simán előfordul, hogy a másolt kulcs nem is nyitja a zárat

2016. máj. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!