Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Cosplay-hez kéne hosszú...

Cosplay-hez kéne hosszú hungarocell lap de nem elég hosszú ami a rendelkezésemre áll. Két hungarocell lapot hogy tudok úgy összerakni, ragasztani, egybeilleszteni hogy valamennyire stabil legyen?

Figyelt kérdés

2016. máj. 25. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
van hozzá való ragasztó már (csak keress rá), de régen gyertya viaszt csepegtettünk rá, és gyorsan összenyomtuk.
2016. máj. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálnám (bár gyakorlatban nem próbáltam), hogy összeragasztanám valamilyen módon nagyjából és egy vékony rúddal átszúrnám a kettőt, mert szerintem a ragasztás nem tartana túl sokáig, ha egy hosszabb dologról beszélünk.
2016. máj. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is attól félek hogy elkészítem amit szeretnék de olyan hosszú lesz hogy nem lesz tartása ezért eltörik. Ezért kéne valami olyan megoldás ami erőssé teszi az elkészülendő tárgyat annyira hogy ne törjön el egy kis lóbálástól mondjuk.
2016. máj. 25. 23:42
 4/4 anonim válasza:
A ragasztás mellett én mindenképp keresztül szúrnék rajta néhány stabilabb, merevebb drótot, ami egybe tartja és megelőzi, hogy kettétörjön.
2016. máj. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!