Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Beton hulladékot hová lehet...

Beton hulladékot hová lehet vinni?

Figyelt kérdés

Bocs ha buta a kérdés (nő vagyok, nem értek hozzá). Gondoltam rá, hogy el kéne ásni de sajnos itt nincs rá lehetőség meg elég nagy meló is, talán egyszerűbb ha elvisszük valahová, de hová? Szeméttelepre? De ha ott kilónként kell fizetni érte akkor az elég húzós.

Ti hová viszitek/vittétek?


2010. ápr. 11. 17:15
 1/8 A kérdező kommentje:
És még annyit, hogy a legkisebb konténer is túl nagy lenne tehát az sem jöhet szóba meg ugye drága is.
2010. ápr. 11. 17:19
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen szeméttelepre lehet elvinni vagy elvitetni.
2010. ápr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hát én falun lakom és mi kiszoktuk vinni a pincékhez vezető útra és ott beleszoktuk tenni az útba. Mármint nem szemétként vagy ilyesmi mielőtt valaki ezt írná rá, hanem azért hogy sokkal jobb legyen az út és lehessen rajta még menni is.
2010. ápr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Platform áruházakban át veszik m3-re ha van ilyen áruház a közeletekben
2010. ápr. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
El ne ásd, mert később sok gondod lehet még belőle, a növények miatt. Építési törmeléknek kell rendelni egy konténert valamelyik konténerestől és az elviszi.
2010. ápr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, azt az áruházat megnézem, hogy van-e itt.
2010. ápr. 14. 11:44
 7/8 anonim válasza:
betonhulladéktároló!
2010. jún. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Rothenberger ***** válasza:
Kb. bármelyik hulladéklerakóban átveszik... Miért írod, hogy húzós az ár? Lerakótól függően 1-2 ezer Ft TONNÁNKÉNT!!!
2011. márc. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!