Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen színt választanátok?...

Milyen színt választanátok? Ágytakarót, falvédőt, díszpárnákat szeretnék varrni, az alapszín kék és zöld lesz a gyerekszobába. Szeretném ezeket feldobni valami kockás anyaggal, de ez milyen színű legyen?

Figyelt kérdés
Mármint a kockás anyag alapszíne. Válasszak egy harmadik színt?
2010. ápr. 12. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem valami bézs, világos homokszínű jó lehet alapnak, kicsit lágyítja a szoba hangulatát. De az is lehet, hogy beletennék sárgát. Attól függ, milyen színek vannak pontosan a szobában és miből mennyi.
2010. ápr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hány éves gyereknek lesz?

Ha már iskolás, akkor maradhat minden kék és zöld.

Ha még picike, akkor feltétlen tegyél élénk színeket is.

2010. ápr. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most lesz másfél éves. Ma megvettem a sötétkék sötétítőt, és azt mondta az eladó, hogy ő nem rakna össze kéket meg zöldet. Szerintetek is hülyén fog mutatni? Azért döntöttem így, meg kék a kis asztala, és zöldek a székek hozzá. De ő is ilyen homokszínt ajánlott a kockásnak. Köszi
2010. ápr. 12. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!