Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Beton nem köt, nem szárad -...

Beton nem köt, nem szárad - 11 nap után körömmel fel lehet kaparni, ez normális?

Figyelt kérdés

Pince betonalapról van szó, 30x35 cm-es, 3 méter mélyen van, hűvös, párás környezetben (talajvíz nincs), minden nap egyszer meglocsoltam.

Már 11 nap eltelt, és még mindig körömmel fel lehet kaparni. - Ez normális, vagy valami baj van?


2016. jún. 28. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Vagy kevés volt bele a cement.vagy döglött volt .

Vagy ha egyik sem,volt e rendszeresen locsolva ,mert el is tudott égni .Napi 1 x eri locsolás talán kevés volt

2016. jún. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem gondolkodnék felszedném az egészet és újra betonoznám .-)) 30x35 cm !!! kb 1/2 óra alatt meg is van.
2016. jún. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyáron a napi egy locsolás még a sufnibetonnak is kevés, újra kell betonozni.
2016. jún. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez minden, csak nem beton.
2016. jún. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor a kocsibeállót készítettem, már az ötödik napon áthajtottam rajta. Nagyon úgy néz ki, hogy ebből már nem lesz beton. Vagy megégett, bár a párás hűvös környezet talán ellentmond ennek, de a napi egyszeri locsolás is kevés. Vagy ahogy már írták vagy a cement nem volt megfelelő minőség, vagy a keveréskor az aránya nem volt jó...
2016. jún. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Állandóan vizes, nedves (sötétszürke színű, sehol sincsenek rajta száraz foltok), nem a locsolással van baj.


Csavarhúzóval ma megkaparta kőműves, csak 3 mm-t lehet felkaparni, azt mondta ez normális, csak a széthúzott cement a tetején jön fel - alatta már kemény.


Ez tényleg így van?

2016. jún. 29. 18:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Meg miért kérdezed ha "szerinted rendben van" locsolás. Kevés a napi egy.
2016. jún. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!