Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan óvjam meg a padlószőnye...

Hogyan óvjam meg a padlószőnyegemet? Az ágylába, széklába mélyedést, lenyomatott hagy a szőnyegben.

Figyelt kérdés
2016. júl. 23. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Ha újságpapírral letakarod, arra pedig nejlont teszel, sokat véd, de ha mindezekre még rongyszőnyeget is terítesz, az eredmény csodás!
2016. júl. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%

de az mégis hogy néz ki?

szerintem gusztustalan lenne.


gyakran átrendezed a szobát?

csak mert nem értem, miért baj az, hogy ott benyomódik.

ez teljesen természetes.

max akkor csúnyább, ha átrendezed, ezért kérdezem.

de a gyakori átrendezés meg csak tiniknél divat.

a szőnyeget meg gondolom nem 30 évre veszed, bár ki tudja.


na a lényeg, hogy a fizika törvényeit nem tudod kikerülni, egy puha anyagot nyom egy nagy nehéz tárgy.

olyan nem tudsz csinálni, hogy a súly ne nehezedjen rá, vagy ha tudsz, akkor nobel-díjra is esélyes vagy.


ha még most van kialakítás alatt a lakótér, akkor felejtsd el a padlószőnyeget, egyébként sem egészséges, és nehéz tisztítani.

legyen vmi más típusú padló, pl. laminált, vagy járólap, esetleg linóleum. (ma már olyan famintás linóleumok vannak, hogy meg se mondanád, hogy az nem járólap).

a bútorok elé pedig középszőnyeg, hatalmas választék van, feldobja a szobát, és nem is olyan drága.

2016. júl. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is, de ez nem padlószőnyeg, hanem egy közepes nagyságú szőnyeg. Én mindig ugyan oda helyezem vissza az ágyat takarítás után, vagy ha véletlenül nekimenve elmozdítom. Így szerintem nem probléma.
2016. júl. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne tegyél rá bútort meg ne is nagyon mászkálj a szobába.

És akkor lesz egy szép padlószőnyeged amiben gyönyörködhetsz. Ez ám az élet.

2016. júl. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!