Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A megsérült konyhai munkalapot...

A megsérült konyhai munkalapot mivel kezelhetem, hogy ne ázzon fel?

Figyelt kérdés
A konyhámban munkalap helyettesíti az asztalt, aminek a belseje faforgács. A külső védőrétege felkarcolódott és félek, hogy a pára, a gőz és egyáltalán a konyhai nedvesség miatt megszívja magát és felpúposodik. Mivel tudnám ezt megelőzni ? A válaszokat előre is köszönöm.
2010. ápr. 18. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
A karc nem vészes, azért elég vastagok azok a "fóliák" rajta. Szóval szerintem ne aggódj, ha 500 év múlva felpúposodik, majd lecseréled 5e forintért. Mindenesetre javaslom a vágódeszka használatát.
2010. ápr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, én is ezt szajkózom a fiaimnak és ki is tettem egyet, nehogy az elővétellel kelljen vesződniük, de hiába. Az a baj, hogy a karc szerintem elég mély.
2010. ápr. 18. 14:22
 3/5 anonim ***** válasza:
én megpróbálnám valami szinben hasonló fatapasszal, folyékony fával ami keményre köt
2010. ápr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
:) pfff basszus.. Szerintem vond le a zsebpénzből az új munkalap árát.. :) Legyen már rend és fegyelem! :) Nem?
2010. ápr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igen, időnként álmodozom rendről és fegyelemről, de azt hiszem ez a vonat már elment a számomra, egyik fiam 29, a másik 27 éves, nevelésüket talán majd a feleségek megoldják.
2010. ápr. 19. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!