Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Melyik az a ragasztó (csempe?...

Melyik az a ragasztó (csempe? ), amelyik betonerősre köt, és tubusból kinyomható?

Figyelt kérdés

Kb 2 éve az OBI-ban vettem olyat, hogy rányomtam valamire, és egy éjszaka alatt olyan szilárdságúra kötött, hogy azt csak esetleg lapaácssal lehetett volna szétbombázni, tényleg betonkemény lett.


Olyan volt mint a Technokol meg Pálmatex, csak nagyobb és fehér tubus, de most már nem találom, és az OBI se tudja, mi lehetett az.


Valakinek ötlete?

Vagy ha ez nem is, de a kinyomósak közül melyik az amelyik nem csak tömít, hanem brutálisan ragaszt tényleg?


(olyan helyre kell, ahol erősen kell egy foglalatot megfognom, de csavarozásra nincs hely, csak körbefolyatni tudom az anyagot)


2016. aug. 13. 09:02
 1/2 anonim ***** válasza:
nézd meg a fischer ragasztóit (vegyi dűbel) pl fischer vs300 t
2016. aug. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
t rex szerelő ragasztó??
2016. aug. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!