Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Halogén kerti fényvető üvegje...

Halogén kerti fényvető üvegje kitörött. Méretre ilyet lehet külön kapni vagy vágatni?

Figyelt kérdés
Hőálló kell gondolom,igaz pár percre van néha bekapcsolva.
2016. aug. 13. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Külön nem kapható, üvegessel kellene vágatni, de edzett üveg kellene, az meg drága játék.

Nálam is berepedezett az eredeti és kihullott. Vágattam bele 4mm-es síma üveget, és azóta is működik, hasonló-időszakos bekapcsolásokkal, mint a tiéd.

2016. aug. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress fel egy üvegest és vágass vele méretre. Sajnos nem olcsó mulatság ez, nekem ismerős csinálta, pénzt nem fogadott el, nem is tudom mennyibe került volna ha pénzért csinálta volna meg. Én egy ajándékcsomagot raktam neki össze kb 2000 Ft értékbe, amibe volt kávé, 3 tábla márkásabb csoki, egy doboz bonbon, meg egy üveg vörösbor és egy csomag márkás kávé. Én nekem többet csinált részben hogy legyen az összesre mert mondta hogy gyárilag direkt gagyit tesznek bele pont ezért hogy az emberek másikat vegyenek, meg jó ha van tartalékba. Vele csináltattam üveget a kandallómra is, azért meg egy régi működő LCD monitort adtam cserébe, amit eredetileg 5 ezerért akart megvenni tőlem, de mivel a kandallóm üvegét akkor sikerült kitörnöm a piszkavassal így csinált bele egyet cserébe ami hőálló edzett üveg, mondta hogy jóval tartósabb mint a gyári.
2016. aug. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

gyárilag direkt gagyit tesznek bele pont ezért hogy az emberek másikat vegyenek-


Hát igen,én is ezt veszem észre,hol van már az 1980-as évek minőségi munkái.

2016. aug. 14. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!