Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Vizvezetékszerelő mennyit...

Vizvezetékszerelő mennyit kérhet el wc-tartály felrakásáért?

Figyelt kérdés
Megvettem a tartályokat, csak feltenni kéne. A régiek nem működnek, csak csere kell.... 4 db tartályról van szó: mennyit kérhet el minimum és maximum?
2010. ápr. 20. 15:13
 1/10 anonim válasza:

Szia!


Nem olyan bonyolult felrakni..

Nálunk is a párom rakta fel őket a lakásban, és jelzem, nem szakképzett vízvezeték szerelő.

Adnak mellé rajzot is, nem?

Úgy úszod meg a legolcsóbban, ha megkéred egyik férfi ismerősödet.

Baj nem lehet belőle, mivel ha rosszul tenné fel, akkor el kezdene csöpögni a víz.

Amennyiben belső folyásúról van szó, bár ebben az esetben nem hiszem, akkor tényleg szerelőt igényel.

2010. ápr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

2000-3000 Ft (szeged)

fater vízvezeték szerelő =)

2010. ápr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
perzse ha több akkor még több is lehet...
2010. ápr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
jaaa, köszönöm a válaszokat:)
2010. ápr. 20. 16:14
 5/10 anonim válasza:
3 éve Pesten 17 ezret kért. Szerencsére az még albérlet volt, és a főbérlő fizette. Mondjuk ebben benne volt a tartály ára is, amit a szerelő vett meg. Azóta saját lakásunk lett, és tanultunk az esetből. Itthon már a párom szerelte fel ingyen, a tartály 5000 Ft-ba került. Amúgy baromi könnyű megcsinálni, 10 perces meló. Pesten nem ajánlom a vízvezeték-szerelő hívatást (kivéve, ha ismerős), vidéken még lehet, hogy lehet találni olyat, aki nem egy vagyont kér el.
2010. ápr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

tulajdonképpen amennyit akar

Bandigyerek

2010. ápr. 21. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem érdemes vizvezetékszerelőt hívni, sk is könnyen felrakhatók a mai tartályok.
2010. ápr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

10 alatt meg se mozdulnak, egy kiállás 15 ezer..


pest megye

2010. ápr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tulajdon képpen attol függ milyen vastag bör van a képén!

Én 6000Ft szoktam kérni Pesten! Kiszállásal együtt

2010. máj. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én is totál elvagyok keseredve..az első akinek telefonáltam 20ezret vágott rá egyből(tartály nélkül...na mondom ez átverés inkább nem)...aztán a következő ingyen kijött felmérni,és 9600ft anyagárat kér el..ebből 5-6ezer a wc tartály és 2-3ezer a zuhanycső(mert azt is kicseréli).Hát eszem f*szom megáll,és 17ezer ft-ra jön ki anyaggal és munkadíjjal az egész,ami max 10perces meló...Szégyenlem,hogy se a barátom,se a bátyám nem lenne képes ezeket megcsinálni,mert nem értenek semmilyen fizikai melóhoz....
2010. jún. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!