Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Tükör hatású öntapadós fólia,...

Tükör hatású öntapadós fólia, jó ötlet?

Figyelt kérdés
Kicsi a tér, és optikailag nagyobbá szeretném tenni,vajon hol érdemes venni?Mert állítólag elég drága?megéri,nem jön fel, van valami hátránya?Nem tükör helyett szeretném, gondolom, nem teljesen tükörhatású.Véleményeket várnék, köszi.
2016. nov. 3. 07:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak a tárgyakat és személyeket valóban tükörszerűen visszatükröző "tükör" alkalmas erre, a fólia csak a fényt tükrözi vissza, de nem ad térhatású képet.
2016. nov. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azt értem.Írtam, hogy nem tükör helyett szeretném...

A kérdésem többi részére válasz esetleg??:)

2016. nov. 3. 08:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy milyen felületre szeretnéd ragasztani, így arra nem tudok válaszolni, hogy feljön-e. Ezek a fényes (ezüstös) fóliák erősebben tapadnak mint a többi egyéb dekorfólia, vékonyabbak, így jobban is idomulnak sokféle felülethez. De pl. falra semmilyen fóliát nem ragasztanék és egyéb porózus felületre, mert lepöndörödik egy idő után. Nem erre vannak kitalálva. Optikailag nem fogja tágítani a teret, mivel valóban nem olyan szintű a visszatükröződés, mint egy tükörnél, esetleg világosabbá teheti, mivel a fény jól visszaverődik rajta. Esztétikailag sem tartom szép megoldásnak, sőt előfordulhat, hogy még idegesítő is lenne. Dekorációs szakboltban lehet egyébként kapni, de nem tudom hol laksz. Kérdezz meg dekorosokat, biztos van feléd ilyen. Nem kirakatrendezőre gondolok, hanem akik fólia betűket vágnak, tábla- és autódekorokat készítenek.
2016. nov. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Borsodban lakom.

Egy beépített szekrény ajtajára gondoltam ,hogy teszem.

2016. nov. 3. 11:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Ettől nem lesz nagyobb hatású a tér, hiszen az csak akkor lenne, ha tükörszerűen visszatükrözné a tárgyakat, tehát azokat távolabbinak lehetne érzékelni, de ez ne következik be, azaz téves ötlet.
2016. nov. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor mit javasolsz?A beépített szekrény ajtaja barna faerezetű,arra szeretnék mindenképp valamilyet tenni,hogy világosabb legyen.
2016. nov. 3. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!