Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Csavarhúzó garancia?

Csavarhúzó garancia?

Figyelt kérdés
hogy adhatnak egy csavarhúzóra garanciát? vettem pár neo csavarhúzót és 25 év garancia van rájuk, milyen esetben vehetem ezt igénybe? Bit fejeket is vettem, azokra 600 hónap garancia van
2016. nov. 13. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Pl. ha eltörik, vagy elkopik az éle annyira, hogy kiugrik a csavar fejéből.
2016. nov. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az a használat miatt ment tönkre akkor, arra viszont nem szoktak garanciát vállalni
2016. nov. 13. 17:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy szerszámnál pont az a lényeg, hogy normál használat mellet nem kopnak/törnek el. A nagy múltú gyártók már rég bebizonyították, hogy a jó minőségű szerszámok simán kibírnak egy emberöltőt vagy akár többet is. Persze a 25 év garanciában, azért van egy nagy adag marketing is. Jól hangzik, de kicsi a valószínűsége, hogy egy eltört csavarhúzót visszaviszel garanciába 5-10 év múlva. A legtöbb ember inkább vesz egy másikat. Az a néhány, aki mégis visszaviszi, bőven belefér nekik a profitba.
2016. nov. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"A jótállás kiterjed a szerszámok megvásárlásától számított 25 éven belül feltárt, kizárólag a szerszámokra visszavezethető anyag- és gyártási hibákra."


Hogy ezt mire értik, és hogyan érvényesítheted a garanciát, szerintem a forgalmazótól kellene megkérdezned, mondjuk, e-mailben.

Hogy 25 év alatt nem fog elkopni egy napi szinten használt csavarhúzó, az teljességgel irreális. Ez alapján arra tippelek, hogy a kopás soha nem lehet anyaghiba következménye, akkor sem, ha 3 csavar után kopik el. :)

2016. nov. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!