Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kandallót akarunk használni,...

Kandallót akarunk használni, már csak kéménybe kell a lyukat kifúrni? Mivel essek neki? Mivel tömítsem a szélét cső berakása után?

Figyelt kérdés
Hőálló ragasztó/gipsz.anyag kell kémény tömítéshez miután beleraktuk.a csövet?
2016. nov. 25. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább ne "ess neki" semmivel sem.

Hívj ki egy kályhást, az majd szakszerűen megcsinálja neked, és akkor nem fogsz CO mérgezésben elpatkolni a télen.

2016. nov. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%
És kifithetsz egy vagyont. Ha én csinálnám körberajzolnám a csövet és kivésném . Nekem van de ha nem lenne vennék egy olcsó 10-12 ezer forintos vésőgépet aztán kivésném vele . Ha kész a vésőgép is megmarad arra a célra ha évente egyszer kétszer kell. Nem mellékes hogy mindhez adnak álltalában két fúrószárat is amivel betont téglát fúrhatsz. Ezzel akár a jelölésnél körbe is fúrogathatod hogy könnyebb legyen kivésni. A füstcső minimálisan de a kémény fele emelkedjen . H a kész körbe kened jó cementes malterrel és begletteled. Én így csinálnám és igy is csináltam csak én a kazánnál már jó régen és még mindíg élek mivel egy szakember se csinálja másként.
2016. nov. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, elkészült! :)
2016. nov. 27. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!