Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan tudnám a kisgyermekim...

Hogyan tudnám a kisgyermekim számára biztonságossá tenni a betonkerítést?

Figyelt kérdés
Van egy két és fél és egy másfél éves gyermekem. Mint a szélvész rohangálnak a kertben, ahol az egyik oldalon egy olyan drótkerítés van, amelynek kb. 65 cm magasságban val a betonlábazata, amely nagyon-nagyon éles. Valami L alakú gumivédőra gondoltam, de ilyet még sosem láttam sehol. Lehet valahol ilyesmit kapni? Ha igen, hogyan hívják, hol, és kb. milyen árban? Kisfiam egyszer már nekiesett, és csak a szerencsén múlott, hogy nem nagy erővel.
2010. máj. 1. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet különböző élvédőket kapni barkács áruházakban. Van a bútorra rakható, meg a lépcső élvédő, épület sarkaihoz rakható stb... Nézd meg valamelyi áruház web-lapját, és ott láthatod is. Annak alapján eldöntheted, melyikre lenne szükséged.
2010. máj. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, csak ezek nem a gyerekeimet védik, hanem az épületek, lépcsők éleit. Nekem az a problémám, hogy a beton élének a gyerekek nekiesnek, akkor annak nagyon súlyos következménye is lehet, és ez nagyon aggaszt. Megnéztem a honlapokat, de ott kifejezetten gumiből sarokra tehető élvédő nincs.
2010. máj. 2. 11:27
 3/7 anonim ***** válasza:

ültess elég tuját.

szebb is, meg biztonságos is. sztem az sem lenne nagyobb élmény a gyereknek, ha vmi gumivédőfalba verné be a fejét.

2010. máj. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos tuja már nem fér el, ráadásul nagy tujákat kellene venni, mert a probléma most áll fenn, mire megnőne a gyerekim is megnőnek. Valami azonnali megoldás kellene. Tény, hogy szebb, de most engem nem a szépség érdekel, hanem a biztonság.
2010. máj. 3. 12:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Hungarocell csíkokból tudnál ragasztani védőt, le is festheted falfestékkel.Először a függőleges falára ragassz

úgy, hogy szintben legyen a lábazat tetejével, utána lefeded egy vízszintes csíkkal.Lehet, hogy szépségversenyen nem indulhatnál vele, de a gyerkőc fejének épsége megéri.

Nem tudom, hogy eléggé érthető-e, írj privit, ha nem.

2010. máj. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a szupi ötletet. Hogy ez nekem miért nem jutott az eszembe!!!!! Mégiscsak érdemes volt feltennem itt a kérdésem!!! Meg fogom valósítani. Nagyon köszönöm az utolsó válaszolónak!!!
2010. máj. 8. 12:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy segíthettem.
2010. máj. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!