Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Felsőmaróból milyen márkát...

Felsőmaróból milyen márkát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nem fog sok munkát végezni, fémekkel dogozok, csak alkalomadtán kell dolgoznia fával. (Kb évi 10 munkaórát jelent) Szóval olcsón szeretnék egy gépet, ami kibír azért pár évet velem.

2016. dec. 8. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem Prostar gagyi barkács felsőmaróm van az OBI-ból. Ezek annyira ugyanazon gyártó termékei, hogy amikor leesett a betonpadlóra és elrepedt a cink öntvény ház, akkor valami más néven futót vettem a helyébe és minden része kompatibilis az előzővel. Kiválóan működnek barkács célra, a törött házút beraktam egy fadobozba, mint maróasztalba és alsómarót csináltam belőle.
2016. dec. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És árban az hol mozog?
2016. dec. 8. 18:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Tele van a Jófogás mindenféle német meg osztrák, barkácscélra megfelelő gépekkel. 10e-ért már kapsz marófejjel együtt.
2016. dec. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most a lidlben is van, Parkside márka. Ez a barkács felső kategóriája. 3 év gari van rá.
2016. dec. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!