Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Van 2 fúrógép, melyiket...

Van 2 fúrógép, melyiket válasszam, van különbség de ne vagyok biztos a dologban?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


így oldallal együtt linkelem,lehet majd fordítani kell,az adatokat láthatjátok,egyik erős de a nyomatéka kisebb a másik gyengébbb de a nyomatéka nagy,most akkor?otthonra kell!Nem akarok olyat olvasni hogy mind 1 ha otthonra lesz!melyik a jobb ha főként fába és fémbe használnám?


2016. dec. 15. 06:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ezt vedd fához:

[link]


A másik egy fúrókalapács, az betonhoz és falazathoz való inkább.

2016. dec. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az egyik lassú fix fordulatú, inkább keverőgép, és nagyobb átmérőjű fúrásokhoz (dobozhely marás)használható. A másik univerzális gép, széles tartományban állíthatod a nyomatékot, fordulatot, és erősebb is. Ha fémet is akarsz fúrni, ahhoz kell a nagy fordulat. Én mint iparos, ezt venném.
2016. dec. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Első -> Egyik sem fúrókalapács.


Fához a nagy fordulatút vedd.

2016. dec. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
akkor végül is az ütvefúró jobb?téglára és egyebekre van egy kisgépem (650 W),nekem az bőven elég szóval csak fára használnám jórészt
2016. dec. 15. 08:58
 5/17 anonim ***** válasza:
38%
Otthonra,fát furkálni 75ezres gép--az igen!
2016. dec. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

# 5

Miért ne?

Van aki ilyenre szórja a pénzét. :-)


Ez pont olyan, mint családi nyaralást fotózni Canon 5D-vel.

És ilyenből is sok van! :-D

2016. dec. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
tőlem vehetsz egy einhell gépet is vagy bármi mást,cserélgessed évente,vigyed cserélgetni javítgatni,nekem ez egy életen át ki fog tartani,fiatal vagyok,nem 50 éves papa akinek már úgy se kel sokáig,ez legalább hasznos,az egész családnak jól jön,ez építő jellegű,szó szerint,most ha elmegyek nyaralni az elmúlik,lesz egy emlék és kidobott péz,lehet cigizni,apránként ám költséges,és még halálos is,én adok a minőségre,számít az hogy jó legyen,megbízhassak benne és ne azon keljen idegeskedni na a most beindítom meddig bírja még,mikor döglik be,ez nem mind1,ha mindig a pénzt nézed szerintem egy kiló kenyeret nem szabad megvenni
2016. dec. 15. 16:20
 8/17 TappancsMancs ***** válasza:

Megkapod ezt olcsóbban is (amit mutattál drága).

[link]

2016. dec. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

# 7

Persze, jó gépek ezek és ha van rá pénzed miért ne vennéd meg. Csak mivel ezek ipari gépek, tehát arra vannak kitalálva, hogy a hét hét napján reggeltől estig nyúzzák őket, kicsit felesleges ahhoz, hogy majd évente 10* előveszed öt percre.


Gondolom az autód is hasonló elvek mentén vetted, és valami katonai humvee-vel jársz. ;-)

2016. dec. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
óóó,nálunk heti 5x biztos elő van véve,nem panelba kell meg kis falusi kertes házba,ott tényleg felesleg,ja és ez az oldal csak tájékoztatásnak van,máshol veszem majd meg szerintem
2016. dec. 16. 04:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!