Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Leatherman Wave vagy Leatherma...

Leatherman Wave vagy Leatherman OHT? Melyik jobb választás?

Figyelt kérdés
Nos, így karácsony után szeretném meglepni magam valami hasznossal. Mivel minden nap utazom 50km-t a lakhelyemtől így gyakran nincs kéznél ami kellene. Látom, hogy nagyjából ugyan azok az eszközök vannak mindkét multitoolon, azonban olvastam olyat, hogy az OHT hamarabb szétesik az automata mechanikája miatt. Igaz ebből valami?
2017. jan. 2. 18:43
 1/2 anonim válasza:

A Leatherman az Leatherman....a minösèg garanciàja...azzal gondod nemogen lessz.

R

2018. szept. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem a Wave+ az, ami a legjobb választás a Leatherman multiszerszámok közül, ha az első szerszámodat veszed, és nem tudsz dönteni. Minden olyan eszköz megvan benne, ami általában a mindennapok során kellhet, és komolyabb kompromisszum nélkül használható is. Nyilván nem egy ipari minőségű kéziszerszám, de alapvetően nem is arra való, hanem egy szükségmegoldás. Én 2 éve használom a Wave+ -omat, nagyon meg vagyok vele elégedve, pedig nem kímélem.
2021. aug. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!