Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szögvasat lehet méterre is kérni?

Szögvasat lehet méterre is kérni?

Figyelt kérdés
Akár 50 cm-es darabot is adnak, vagy csak szálanként adják?
2017. jan. 24. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen rövidet nem szoktak,ha csak nincs pont abból valami hulladék.Egyébként súlyra mérik .
2017. jan. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem szívesen adnak darabot, viszont arra van lehetőség, hogy egy szálat feldaraboljanak neked. De a szálat akkor is meg kell venni.
2017. jan. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Már ahol.

Ahol én szoktam venni, ott adnak darabot is, de 2 m a minimum. Viszont 2,5-öt is adnak.

De mindenhol mások a szabályok.

2017. jan. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kisebb forgalmú vastelepeken szoktak, de a választék ilyen helyes elég szűkös. Én Rákospalotán ill. valahol a régi Balatoni út egyik mellékutcájában kaptam.
2017. jan. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

20x20x2-es kéne. Ez ritka méret egyébként?

2017. jan. 24. 21:20
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
Próbáld meg egy hulladékgyűjtőnél, ott szoktak lenni ilyen kisebb darabok.
2017. jan. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
21%

Lehet.

Tudtommal 1M a legkisebb eladható mennyiség, azaz ennyit ki kell fizetni,még ha te csak 50cm darabot is kérsz. A fölösleges 50cm-el azt kezdesz amit akarsz ott is hagyhatod. Van ahol vágási díjat is felszámítanak..de ez nem vészes,50,vagy 100Ft plusz egy ilyen vékony anyagnál nem tétel. Szóval az egész nem több 3-400Ft a te esetedben.

2017. jan. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!