Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol lehet olyan pici műanyag...

Hol lehet olyan pici műanyag kupakot venni, amit fém rudak végére lehet rakni, hogy ne karcoljanak, pl. a riglik végén szokot tilyen lenne, de külön szeretnék venni ilyeneket?

Figyelt kérdés

2017. jan. 30. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ez csak példa, google a barátod.

2017. jan. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
...és mi az akadálya, hogy megnézzed a legközelebbi barkácsboltban??
2017. jan. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

előszöris ha tudnám a nevét, akkor megtalálnám


nem furattakaró kell, az nagyobb lyukra való, nekem kisebb rúd végére kell


barkácsboltban nincsen, vagy valami speckó helyen, vagy nagykerben, vagy gyártónál, vagy kínából, nem tudom honnan lehet


vagy lehet, hogy van valakinek ötlete, hogy mivel lehet helyettesíteni, amit nem ilyen célból árulnak


persze vehetnék riglit, amiről leszedem, bár rá van ragsztva, de az kicsit drága lenne, mert nekem 200 darabra lenne szükségem

2017. jan. 30. 22:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Üdv!


Itt találsz pár félét meg más megoldásokat is gyártanak. végzár elem vagy szelvénydugó néven ismeretesek leginkább, legalábbis a boltokban így tuti tudják.


[link]

2017. jan. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!