Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Öntöde Budapesten és környékén?

Öntöde Budapesten és környékén?

Figyelt kérdés
Ismertek olyan fém öntödét Budapesten vagy környékén ahol kis megrendelésekkel is foglalkoznak? (50 db bronz öntvényről lenne szó)

2017. febr. 13. 00:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Csepelen volt ilyen még olyan 15-20 éve. Keress rá a fém-vagy rézöntöde címszó alatt.
2017. febr. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szentendrén a BZ-ART öntöde, szépen dolgozik, főleg bronzból. Dolgoztattam velük, elég rugalmasak.

[link]

2017. febr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ők akkor vállalnak/vállalhatnak kis darabszámot is?

Tudnál esetleg képet küldeni a darabokól amiket készítettek?

Fontos lenne a pontos illeszkedés.

2017. febr. 14. 10:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ötven darab azért nem olyan kis mennyiség. Általában gipsz mintáról dolgoznak, amit a megrendelőnek kell vinni. Ez lehet egy plakett, vagy egy nagy szobor 1:1 arányú modellje. Aztán eldöntik a darabszámtól, formától függően hogy milyen módon formázzák,öntik. Az eredeti mintánál mindig kisebb lesz valamennyivel a leöntött darab, mert a szilárduláskor a fém zsugorodik. Az homok öntvény laikus számára olyan mint az okádék, hogy a kész szobor kinéz valahogy az a cizellőr utómunkájának köszönhető. Nyugodtan keresd meg őket, szerintem a szakma legjobbjai. A főnök valamilyen Béla, minden szakmai kérdésben készségesen segíteni tud. Kis cég, csak páran dolgoznak, ezért is olyan rugalmasak. Képeket nem tudok feltölteni, de az egészen kicsi érméktől, az életnagyságú lovasszoborig mindent láttam már náluk.
2017. febr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!