Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Minőségi akkus csavarozó max...

Minőségi akkus csavarozó max 40. 000 Ftig?

Figyelt kérdés

Üdv!

Páromnak vennék egy lehetőleg minőségi akkus csavarozót, mert a régi végleg beadta a kulcsot és amúgy is a "gagyi" fajta volt, így nem újítaná már fel az akksit.


Őt nem kérdezem meg mivel, meglepetésnek szánnám. Ház felújításhoz használnánk, garázs építésnél elég sok helyen hasznát venné.

Kék bosch gépei vannak de nem tudom mit kell nézni ilyenkor.

(Használt is szóba jöhet)

Előre is köszönöm ha valaki tud ajánlani :)


2017. márc. 27. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy a lényeg hogy Litium ionos akksija legyen. Sokkal tovább bírja. Nekem is Boschom van, de elégedetlen vok vele,hamar lemerül.
2017. márc. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bosch-ból a kék az "ipari", kicsit komlyabb szerszámok, a zöld a barkács. Nekem is zöld van (PSR1200), én meg vagyok vele elégedve maximálisan. Olyat vegyél, amihez 2 akksi van, hogy rögtön legyen csere, ha épp kellene.

Ház felújításhoz is jó lehet, ha megfelelően használjátok, például ne fúrjatok vele fán kívül másba, mert arra nem jó. Oda fúró kell. De csavarozni bútorokat tökéletes.

2017. márc. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy írtad, de megkérdem, feleslegesen nem googlizok neked; tuti csak csavarozásra kell? Fúrni nem akar vele?
2017. márc. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Fúráshoz van neki vezetékes, sokszor segítek neki így tudom, hogy az aksissal csak csavarozni szokott, csak ha konnektor probléma volt fúrt párszor.
2017. márc. 27. 12:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Most lesz a Lidl-ben egy gép, nekem ilyen van már két éve, irdatlan sokat kibír, Az egyetlen hátránya, hogy nincs hozzá pót akku, így ha merül, akkor egy óra pihenőt kell tartani, vagy tölteni kell a szünetekben.

Ha csak csavarozáshoz használja, akkor én elgondolkodnék egy akkus ütvecsavarozón (impact driver), sokkal könnyebb vele pl a philips vagy pozidriv csavarokat behajtani.

Egyébként értem én, hogy meglepetés, de mindenképp érdemes lenne megkérdezni a párod, mert csak ő fogja használni, és elég ha csak pl kényelmetlen neki a súlyelosztása, és kellemetlen lesz vele dolgozni.

2017. márc. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A Lidl-ös Parkside-ot én is csak ajánlani tudom. Pár ezer csavart betekertem vele az utóbbi egy évben és remekül bírja. Ha két akksi kell, a megadott keretből kijön kettő komplett is. :)
2017. márc. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 acelsziv ***** válasza:
Ennyiért már DeWalt is van. Az tuti darab.
2017. márc. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, végül megbeszéltem vele mert láttam énis a Lidl-s rendelést és mondta, hogy az tökéletes. 18e-ért megéri.


Mindenkinek köszönöm ment a zöld :)

2017. márc. 28. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!