Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Honnan tudok ugyanilyen/hasonl...

Honnan tudok ugyanilyen/hasonló karfát beszerezni?

Figyelt kérdés

Szóval van egy forgószékem, amiről fogalmam sincs milyen. Azaz nem tudok semmilyen márkát, sorozatszámot, típust stb.

Letört az egyik karfa, ami kuka, nem lehet javítani, ragasztani. Így vennem kell újat helyette.

A probléma az, hogy nem tudom hogy keressek rá passzolót, hisz nem tudok semmit a székről.

Találtam ránézésre ugyanolyan karfákat más székeken:

Emmer 560-bl, Foxi OCIL01-B, TEM-TC3 227

Ezeken minden ugyanolyan karfa van, mint amilyen nekem kell. Sajnos nem tudom, hol árulják szék nélkül.

Ebben kérném segítségeteket.



2017. márc. 29. 18:11
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]


Itt van maga a karfa, egy kis paint munkával.

2017. márc. 29. 18:31
 2/7 anonim ***** válasza:

Jófogás, Vatera, ilyen helyeken keresd. Bár itt is csak székkel együtt fogsz találni, de hátha nem lesz drága.

Vagy ha bírod gyomorral, akkor lomtalanítás, bolhapiac.

2017. márc. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért nem nézed meg a széken a gyártót, vagy kérdezed meg az eladótól és kérsz attól a gyártótól utánvéttel egy karfát.
2017. márc. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs feltüntetve a széken semmi, és albérletben vagyok, a tulaj sem tudja honnan vette széket.
2017. márc. 29. 21:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem ezüst színű ez a karfa ? Azért kérdem, mert nálunk most van lomtalanítás és láttam egy kísértetiesen hasonló "karfájú" kidobott széket. Mintha alumíniumból vagy fémhatású műanyagból lenne ez a "karfa" és fekete maga a kárpitozás. Sajnos ennek is el van törve a baloldali része és fekete szigetelőszalaggal van összeerősítve a két darab. A jobboldalit nem néztem meg, de az talán nem törött.
2017. márc. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, műanyag az egész.
2017. ápr. 1. 10:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor ezekkel vedd fel a kapcsolatot (ők forgalmazzák az egyik példádat) és kérdezz rá náluk a gyártóról.

Ha megkaptad a nevét, esetleg a címét, akkor már sima ügyed van.


[link]

2017. ápr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!