Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Tippek salgópolc otthoni...

Tippek salgópolc otthoni egyedüli összeszerelésére?

Figyelt kérdés

Ketten már csináltunk,én egyet.

most otthon kéne holnap varázsolnom egyedül.

Elfektetve akartam mint múltkor,de sokan azt javasolták,hogy a tetejére tegyem a keret sínt kezdésnek..

Gondoltam : forgassam akkor egyedül?

Arra gondoltam 2 sínt lefektetek, és csak bekapatom a polcra a csavart és ennyi...

Szépen végig a polc szinteket és a másik 2 sín keretet rá és hello,majd meghúznák a csavarokat.


2017. ápr. 5. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ameddig ezt a kérdést kíírtad, már össze is rakhattad volna a polcot. Azért ez nem egy akkora dolog, hogy így meg kelljen tervezni a hadműveletet.
2017. ápr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
7 salgót tettem össze,ha egyről van szó nem érdekel,hogy 10 percel tovább tart mint kellene,de 7-nél ha 5-10 percet tudok spórolni 1-1 praktikával akkor már megéri
2017. ápr. 6. 17:28
 3/3 bamboochatheone ***** válasza:
Használj akkus csavarozót. Ez a legjobb tanács amit lehet adni. Ezzel összesen akár egy órát is spórolhatsz.
2017. ápr. 11. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!