Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Keresek már régóta ilyen...

Keresek már régóta ilyen konyhaszekrény fogantyút de nem találok hol lehet ilyet kapni? (kép linkje a leírásba)

Figyelt kérdés

[link]

Előre is köszönöm a segítséget!



2017. máj. 6. 13:11
 1/6 anonim válasza:
100%

Hátha :)


[link]

2017. máj. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Esetleg Vatera és hasonló, vagy legyártatni.

[link]

2017. máj. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
... vagy lecserélni az összeset! :(
2017. máj. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát köszönöm szépen a segítséget de sajnos nem találtam meg :( még keresek egy kicsit és ha nincs akkor lecserélem sajnos az egész garnitúrát :(
2017. máj. 6. 19:26
 5/6 TappancsMancs ***** válasza:
54%
Akár ilyen klasszikus akár modern ezeket gyártják egy ideig majd terveznek újabbakat. Ha régi akkor szinte képtelenség ilyet venned mert kifutott termék. Talán megmaradt valahol vagy használtan.
2017. máj. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hová való vagy? A nyíregyházi piacon kapsz ilyet, mert ez a fajta a régi, román fa étkezőbútorok (Nevada, Bonanza, stb...) fogantyúja is volt, én tavaly cseréltem a miénket, és csak ott kaptam. De én ide való vagyok :)
2017. máj. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!