Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Tudtok nekem 10. 000 forint...

Tudtok nekem 10. 000 forint körül (viszonylag) jó minőségű dugókulcs készletet mondani?

Figyelt kérdés
2017. máj. 14. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi pénzből egy kis 1/4-es készlet jön ki, amire még azt lehet mondani, hogy elfogadható minőség.


Pl: [link]

2017. máj. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Van,de meg kell várni ahoz november végét,december elejét ,mert csak akkor van a Lidl-ben 96 db-os Powerfix készlet,ami profi minőség gagyi áron 12000Ft.El is kapkodják.Ezért a pénzért lehet kapni más "márkát" ilyen árban,de sokra nem mégy vele,csak kidobott pénz és kevés szerszámot tartalmaz.
2017. máj. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Nem kötekedni akarok, de ez a barkácsolás kategória néha már egy Lidl reklámrovatra kezd hasonlítani. Egy percig nem állítom hogy ház körüli munkákra csak Gedore, Beta, Stahlwille, Hazet és egyéb jónevű (és ennek megfelelően drága) szerszámok valóak.


De, hogy egy "profi" minőségű racsnis hajtókar 125Ft-ból legyártható, olyan egyszerűen nincs. Mert a 96 darabos készlet darabára ennyire jön ki. Ennyiből egy normális dugókulcsfej nem jön ki, nemhogy a hajtókar. Mert ha még tiplikkel meg pozdorjacsavarokkal lenne telenyomva a készlet, akkor azt mondom, van benne 90db filléres cucc és akkor a maradék 6db-ra jut még pár ezer forint. De nem. Van benne 96db olyan szerszám ami közül még a legolcsóbbak se jönnek ki 125Ft-os darabárra, úgy hogy valami minimális minőség elvárható legyen tőle.


Csak összehasonlításként: Egy 8.8 M12x100-as hatlapfejű csavar kerül durván 120Ft-ba és ez már elég jó árnak számít. A Lidl pedig Kínában megközelítőleg ennyiért profi minőségű dugókulcsfejeket meg hajtókarokat gyártat.


Hát ez az amit nem hiszek el.

2017. máj. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

"a Lidl-ben 96 db-os Powerfix készlet,ami profi minőség gagyi áron 12000Ft."

A középkategóriához sincs semmi köze. Kicsivel jobb minőség mint a piacon kapható 5000Ft-os készlet, amit Törökországban spirátelből gyártanak le.


Az első által ajánlott készlet teljesen jó középminőségű termék. Ha használható nagyobb készletet szeretnél, akkor jóval többet kell rááldoznod. Ehez a csoporthoz a következőt ajánlanám:

[link]

2017. máj. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Na te Pataky fejszámoló művész.Itt nálam nem a reklám a cél,ha nem az olcsó és jó minőség a kérdezőnek.Ez ritka.Már mint a minsőég ár-érték Na itt a ritka eset.Én már évek óta használom és voltak is nagy igénybe vétele is ennek.Akkus csavarozó a biteknek.Jó pár csavarnak,pozdorja csavarnak a feje ment inkább tönkre ,de a bitek csak fényesek lettek,de hibátlanok.Vettem én már keresztfejű bitet 800 Ft-ért darabját,minőségi,de kb 50 csavar után kifingott. A crova fejek nem nyílnak,nem kopnak még ha csővel hosszabbítva is terhelem őket.A racsnis hajtókart még a BÉTA minőségeket sem terheljük töketlen módon,mert az is megadja magát.A racsnis csillag-villás kulcs készletet is évek óta nyúzom.Neked ebben nem sok tapasztalatod a szerszám téren,mert a válaszodból is ez jön le.Csak unod ezt a dumát és veszed a neves márkákat jó pénzért.Na ez ennek az üzlethálózatnak inkább egy marketing fogása és nem annyira a haszon az érdeke ezen az árucikkeken.Abban egyet értek ,hogy kínai és a kínaiak minősége 99%-ban szr,de nekem itt az 1%.Az lap készlet,ami használható is dugókulcs készletben otthon 8mm-től legalább 24mm + 1/2 colos kiegészétők.Mennyibe kerülnek? A kérdező meg mit is kérdezett? Tudtok nekem 10 000 forint körül viszonylag minőségi dugókulcs készletet mondani?Én csak ezt tudtam mondani,mert ilyen árban csak ez van jó minőségben.Most is jobban tetted volna ha csak halkan lepontozol és mind ketten elkerültük volna ezt.A kérdezőnek meg ajánlom ezt a linket,mert ezek még megfelelnek. [link]
2017. máj. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
[link] Ezt találtam neked elfogadható áron,darabrab számra,minőségre.A 2-es és 5-ös vagyok.
2017. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!