Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Gyorsan kopik a fűkasza...

Gyorsan kopik a fűkasza koppintója! Lehet vmit ráragasztani hogy az kopjon, ha igen mivel?

Figyelt kérdés

2017. máj. 16. 14:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az egyik oka lehet,rossz minőségű a kaszafej .

A másik,végig a földön tarod,tehát koptatod .

Még nem eléggé sajátitottad el a kaszálási technikát .

2017. máj. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hidd el aki nálam jobban tud az hazudik!! Évek óta vágom, most maszekolok, ezt kívánják meg ill amúgy is elkopik egy idő után.

A válaszod számomra már bocs de semmi.. az a kérdésem mivel lehetne vmilyen feltétet ráragasztani hogy ne kelljen 20 vágás után fejet vennem! Mennyi időt vágok? sokat! min a 1:30 házaknál megvan vagy 2-3 H-is, így úgy gondolom van oka elkopni szerencsétlen fejnek.

2017. máj. 16. 15:57
 3/13 A kérdező kommentje:
De válaszolva a válaszodra! persze! tudok én is a levegőbe kaszálni! de hidd el oda nem hívnának még 1x vissza vágni, mivel csak annyit mondanának ez pocsék munka, nincs rendesen levágva, a pént meg elkéri, most megint egy másfél hét után vágathatom vagy nekem kell utána vágnom, mondja a gazda! Nos ezért vágom le mindenkinek úgy ahogy kéri, és azt kérik ill azt szeretik ha szépen levágom nekik, ezért szeretnek, ezért alig győzöm a munkámat.
2017. máj. 16. 16:00
 4/13 A kérdező kommentje:

Találtam kettő ragasztót. Úgy látszik én vagyok az első aki ragaszt rá ilyet (szinte!)

Kétkomponensű epoxy ragasztó Devcon S-31 2tone


és


3M DP 8810NS Scotch-Weld kétkomponensű szerkezeti ragasztó, akril, 45ml

2017. máj. 16. 17:48
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor kalkuláld bele az új fejet az árba...Mennyi egy új fej? Oszd el 20szal és csapd hozzá a számlához.
2017. máj. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Vastagabb acélkorongot csavaroznék rá, inkább több csavarral, a csavarokat is ragasztva. Nyilván süllyesztett fejűről beszélünk. Persze első körben a koppintó belseje érdekelne, van-e anyag a furatok köré.
2017. máj. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jónevű fejeknek elvileg kapható külön a koppintója, a Husqvarna meg tart olyat, ami eleve fémbetétes.
2017. máj. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Rengeteget kaszáltam én is.Mégis azt mondom nem jó kaszálási technikád .Emeld meg a kasza hátulját,a damilt hosszabra kell kiengedni,és máris nem a közepe kopik .Úgy tarts gépet,mintha faleveleket söpörnél magad előtt .

Remélem ismered a mondást,nincs olyan buta ember,akitől tanulni nem lehetne .Tőlem is lehet,és nem kell megsértődni .

2017. máj. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem illik belekókányolni a kasza fejekbe,mert az ebből adódó balesetet keményen a nyakadba varrják .Volt már ilyen is.
2017. máj. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#8-nak.. Figyu, nem sértődök meg de nekem nem kell az okítás, amit mondtam megmondtam.

Engedjem ki? még is sztem mikor elkopik mit csinálok? rendesen adagolom különben csak a gépet pörgetném, ill több damil se jó mert a gép se bírja el, van egy határoló rajta ami okosan levágja a felesleget, gondolod 5 cm-es damillal vágom? ember ember..

Na meg emeljem meg a kasza hátulját! nos semmi szükség rá ugyan is 11 KG a gép és rohadt hosszú is, magát emeli, nekem kell lent tartanom.

Nem egy munkást én tanitottam be a kasza használatára, engem nem kell okítani, a vevőnek meg meg kell csinálni amit kér, ezen nincs mit vitatkozni.

Az árat jövőre emelem, 1800/H-ra, most 1600 de borravalót szerencsére a legtöbb helyen adnak, ha meg sokat kérnék akkor meg nem tetszik, legutóbb 4700-lett volna de kaptam 3 sört, meg ottan mindég visszahívnak, mondom a tulajnak legyen 4, sajna vagy nem de jószívű vagyok.

Az egy csavaros megoldást már próbáltuk, és pár perc lerepül róla.

A mostani fel eléggé elkopott, újra fogom ráragasztani a korongot, oszt majd látom.

2017. máj. 17. 05:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!