Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi ennek az eszköznek a neve?

Mi ennek az eszköznek a neve?

Figyelt kérdés

Kifejezetten bútorok összeszereléséhez használják.

Tudom, hogy faék egyszerű vagyok(viszont szeretnék tanulni), de a formája olyan, mint a kis májkrémes doboz, de annál is jóval kisebb, kb 1 centi az átmérője, henger alakú, de rövid, illetve jellemzően úgy néz ki a dolog, hogy a bútorlapba bele van marózva neki a hely, belerakja az ember, a "másik" oldalon meg van egy csavar szerűség és azt meghúzva rántja össze a két elemet.

Köszönöm.


2017. máj. 20. 19:06
 1/7 anonim válasza:
Gyakran használnak összeszereléshez racsnis kulcskészletet. Ezzel eggyszerübb és gyorsabb az összerakás. nem tudom pontosan milyenre gondolsz, de nekem ez jutott először eszembe
2017. máj. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bocs, nem teljesen jól fogalmaztam.

Alkatrész a jobb megfogalmazás.

Kicsit pontosabb leírás:

Van egy bútorlap, amibe bele van marózva.

Pontosan belefér.

A másik bútorlap oldalába meg van egy lyuk.

Oda bedugsz egy csavart, aminek a végén egy gömb van.

Aztán összeilleszted a két elemet, akkor a gömb pont be fog érni a "májkrémes" dobozba, majd meghúzod a dobozt és behúzza a gömb fejű csavart.

2017. máj. 20. 19:41
 3/7 anonim ***** válasza:

korpusz/bútor összehúzó csavar,de van több típus belőle.

[link]

[link]

erre gondoltál, a csavar ott van, az ellen rész benne a bútorlapba, és ezt elforgatva összehúzzák egymást: [link]

2017. máj. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Cikk róluk: [link]
2017. máj. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy ikeás sz@r!
2017. máj. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez lesz az
2017. máj. 21. 18:18
 7/7 anonim ***** válasza:
konfirmátor csavar..
2017. máj. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!