Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Agyagtábla lemásolása, hogyan?...

Agyagtábla lemásolása, hogyan? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van itthon egy agyagtábla kb 20*15cm szeretém valakinek ajándékba adni a másolatát. Gondoltam hogy valahogy le lehet másolni, de az agyaghoz semmi tapasztalatom nincs, se kézügyességem, de nyitott vagyok minden megoldásra. Meg gondoltam még arra is, hogy 3d bérnyomtatással lehetne egyet müanyagból csináltatni az is teljesen jó lenne. Csak a 3d modellezéshez nem értek, valahogy esetleg szkennelni lehetne? Esetleg egyéb megoldások? Mindent szívesen meghallgatok. Elöre is köszönöm a segítséget.

2017. máj. 29. 14:43
 1/3 Gugu Gabor ***** válasza:
Szilikon minta, aztán ebből gipsz öntvény?
2017. máj. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyurmát belenyom, kivesz, peremez, gipszel kiönt.
2017. máj. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A szilikon plusz gipsz megoldás nyert, nem lett rossz ahhoz képest, hogy elsöre öntöttem szilikont is meg gipszet is. Legoval raktam körül a táblát és úgy öntöttem rá a szilikont.
2017. jún. 22. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!