Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Otthoni célra keresek megbízha...

Otthoni célra keresek megbízható de nem túl drága szerszámokat, mi a véleményetek az alábbi márkákról melyből érdemesebb venni?

Figyelt kérdés
Extol.Einhell,Powerplus.Starus,skil,hect,black decker,
2017. máj. 30. 15:32
 1/6 acelsziv ***** válasza:
100%

a Lidl Aldi által forgalmazott cuccokat sokan dicsérik és 3 év garit adnak rá. Szóval jó lehet.

Cimbinek lidlis van és amikor megmekkent az akksi 5k -bl felújította és jobb, mint valaha.

2017. máj. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Extol és Einhell is jó. Powerplussal hechtel nincs tapasztalatom.

Skil, straus egy rakás fos, nehogy vegyél!

2017. máj. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

az einhell egyre jobb úgy vettem észre.

van pár einhell gépem amit gyilkolászásra használok (kis flex, fúrógép, elektromos láncfűrész) kapják az érzést de elég jól bírják.

van egy einhell gyors tokmányos 720 wattos fúrógépem, a hajtásrész/áttétel ház nem műanyag hanem alumínium. (ezért is tetszett meg anno)

egy házat felújítottam ezzel a géppel, kb 100 zsák ragasztót kevertem vele, zsákos betont, falazóhabarcsot stb.

amióta megvettem 15 ezer körül, úgy használom hogy nem vigyázok rá, mégis lassan 5. éve kiszolgál.

és tényleg használva van, kímélve meg főleg nincs :D

persze ezek mellett főleg metabo és makita gépeim vannak, de mint írtam meglepően jól bírják az einhell cuccok is.

starus az egy fos, teszkós ha minden igaz.

egyszer vettem egy straus rezgőcsiszolót, kb egy órát tudtam vele dolgozni!

majd leégett.

apám vett egy benzines straus fűkaszát (de mi a f..sznak....?) valami 25 ezerért újonnan, hát 2x nyírta le vele a gazt, utána többet nem indult el.

szerelő mondta hogy ugyan az a kínai szar amit a házalós románok árulak, csak más a matrica rajta.

skil régen jó/jobb volt, mostanra iszonyat gagyi lett az is.

nincs skil gépem de ránézésre is egy silány vacak a sok szar között.

emlékeszem 15 éve talán, volt egy skil dekopírfűrészem, na az még anyagból volt!

a többit annyira nem ismerem, lehet volt már belőlük gépem, csak nem emlékszek rá, mert nem volt túl hosszú pályafutásuk :D

B&D-t azt nyilván, de ár érték arányban elég gáz lett mostanában, annyit nem ér mint amit kérnek érte. tehát összességében az einhell az ami nekem bejött az "olcsó" kategóriában.

2017. máj. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első (ütve)fúróm egy egyszerű, párszáz wattos, gyorstokmányos Einhell volt.

Puha kőb/tégléba még ütvefúrni is lehetett vele. Mai napig működik, de az évek meglátszanak rajta. Leginkább a drótkorongos felnicsiszolás tett be neki, tengelye nem köszönte meg az oldalirányú nyomást.

Olcsó gép otthoni, könnyű munkálatokhoz (fúrás fába, műanyagba, puhakőbe) megfelelő.


Azóta van egy kék Boschos gépem. Ég és föld a különbség a kettő között. Utóbbi valószínűleg öreg koromig jó lesz, mivel szintén csak barkácsra használom.

2017. máj. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
skil jó választás
2017. máj. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Skil-ben bosch alkatrészek vannak, nekünk bejött.

Straus igen-igen hulladék kategória

Back&decker. Régen nagyon jó volt, de ma már erősen kínai kategória. Ha egy évben egyszer használod elmegy, de komolyabb igénybevételt nem bír.


Amúgy hidd el, az olcsó, nem a legolcsóbb. Egyszer kell megvenni egy rendes kisipari gépet és ha vigyázol rá, nem ütöd-vágod a gyerekeid is használni fogják. Sose lesz az, hogy rákészülsz egy barkácsolós hétvégére és keresztülhúzza a széteső gép. Pl. holnap pünkösd, semmi se lesz nyitva...

Na meg a bosszúság, hogy megint venni kell egyet.

2017. jún. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!