Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » OBI LUX szerszámkészlet...

OBI LUX szerszámkészlet mennyire minőségi? Bírja a terhelést?

Figyelt kérdés

Ha egy egytől tízes skálán kéne osztályozni, mennyit adnátok? 1=kínai piac

10= Béta,ipari szerszámok. Tapasztalatok is jöhetnek!



2017. jún. 2. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
kozepkategorias, barkacsszerszam. professzionalis felhasznalasra alkalmatlan.
2017. jún. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Abszolút a közép kategória de érdemes megvizsgálni vásárlás előtt a kiszemelt terméket mert van szórása sajnos.

Pl. Vásároltam Lux fűkaszát ami jó ugyan de előfordult amiben alapból kopogott a dugattyú mert pontatlan volt a fajtókar illesztése és hozzáért a főtengely palástjához.

2017. jún. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ezek a barkácsáruházas márkák egy kutya.

csak a címke más rajta, mindegyiket ugyan az (általában kínai telephelyű) cég gyártja.

ismerősöm maszekba kisgépeket szerel otthon, elektromost és benzinest is.

ő szokta mesélni, hogy van amikor 3 különböző forgalmazótól származó barkácsgépből rak össze egyet, mivel mindegyiknek szinte ugyan az az alkatrész spalettája.

magyarán amit írtam, csak a matrica más színű rajta, de ami alatt van az ugyan az.

szerintem ezeket a barkácsszerszámkészleteket meg lehet venni olcsóbban a kínai piacon is, obi lux matrica nélkül :)

bár én az évek alatt megtanultam, hogy semmiből nem veszek már gagyit, ha nincs pénzem rá akkor gyűjtök addig még nem lesz a márkásra.

2017. jún. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!