Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mit lehet csinálni egy ''kiűlt...

Mit lehet csinálni egy ''kiűlt'' bőrszékkel?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy vettem egy nem túl olcsó széket és úgy beleválaszottam, hogy pár nap alatt konkrétan laposra ültem... Szóval az lenne a kéréds, hogy nem lehet-e valahogy megszerelni a dolgot?

Én arra gondoltam, hogy a háttámla és az ülő rész össekapcsolódásánál megvágom és kitömöm valamivel majd varrok rá egy cipzárt. Szerintetek működne?


2017. júl. 21. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Vidd el kárpitoshoz, az megmondja a tutit, és lehet, te is meg tudod csinálni úgy, ahogy mondja.
2017. júl. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy vidd vissza oda, ahol vetted.
2017. júl. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Pár nap? Akkor garancia, irány a bolt!

Kivéve, ha 350 kg vagy és a szék csak 250-ig van kalibrálva.

2017. júl. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél rá egy ülőpárnát.
2017. júl. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy jó kárpitos, vagy bőrdíszműves hibátlanul meg tudja csinálni. Ismétlem: Egy jó!
2017. júl. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem igazán van ilyen szakember a közelben :D Ellenben van olyan aki elég jól ért a dologhoz, bár nem szakember. De egy bevásárló központban vettem és szerintem hiába vinném vissza max visszaküldenének az anyámba és megmondanák, hogy ''Ez a szék ilyen, nincs vele semmi gond'' Kinézem belőlük xD +eleve hibás mert a jobb kartámasztó izéje kifelé dől egy kifelé álló csavarfoglalat miatt :D
2017. júl. 21. 21:34
 7/10 A kérdező kommentje:
20:08 Nem Molnár Krisztián a nevem xD
2017. júl. 21. 21:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Kell hogy legyen rá garancia, ha még van a blokkot vidd vissza, vagy kicserélik , vagy visszaadják az árát.
2017. júl. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Adtak hozzá holmi papírt, holnap megnézem mi va rajta mert csak bevágtam a szekréynbe a többi papír közzé.

És köszi a segítséget mindenkinek.

2017. júl. 21. 22:04
 10/10 anonim ***** válasza:
6%
Szilikont egy szurival nyomjal bele:) csak tipp nem tudom milyen lehet
2017. júl. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!