Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Garázsajtóm (nagy vasajtó)...

Garázsajtóm (nagy vasajtó) megszállt (lóg) (ferdén) és nagyon nehéz becsukni (teljesen nem is lehet). Köszörülgessem-e a szükséges helyeken, vagy "adjak" a zsanéroknak egy nagykalapáccsal, hogy az ajtó megfelelő állásba kerüljön?

Figyelt kérdés
Valójában nem az enyém (barátnőmé) - és látszik a zsanéro(ko)n, hogy már nem a természetes állásukban vannak (már korábban is "kapott")- nem is biztos, hogy azo(ko)n már tudnék annyit ütni (?)A ferdesége szemmel nem érzékelhető, de nem lehet miatta becsukni.
2017. júl. 29. 07:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Először azt kellene kideríteni, hogy mitől lóg a kapu. Gyengék a zsanérok, nekimentek autóval a kapunak, vagy csak egyszerűen elkoptak. Mindenképpen a zsanérokon kellene állítani, vagy cserélni őket, a köszörülgetés nem túl jó megoldás.
2017. júl. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a régi kapu volt sz.rul megcsinálva, ott maga a kapu deformálódott. A két sarkára hegesztettem anyát, Egy nagy kerítésfeszítővel és vastag huzallal átlóban szintbe húztam, és utána merevítőket hegesztettem be. kb három évig még maradt, addig jó volt, utána meg csináltam egy szebbet. Szóval kérdés, hogy a zsanérok ereszkedtek meg, vagy a kapu, csak a zsanérokkal javítottak a tüneteken?
2017. júl. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat!!
2017. júl. 29. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!