Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen kapunyitó motort...

Milyen kapunyitó motort vegyek? Hogy tudom kiszámolni hogy mekkora kapunyitót kell vennem?

Figyelt kérdés
Ezekre a kapunyitokra gondoltam: [link]

2017. aug. 3. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Ez nem azon múlik, hogy mire gondoltál, méretezni kell!!! Fontos a kapu súlya, egyszárnyú-kétszárnyú, -stb.


[link]

2017. aug. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért nem kell ezt ennyire túllihegni, a kapható három típusú kapunyitó lefedi az összes normális kaput. A lényeg, hogy üresen még a motor nélkül könnyen járjon a kapu, ne szoruljon.


A linkelt motorokat viszont felejtsd el szerintem. Mire veszel ebből kettőt, plusz tápegységet és vezérlőt, plusz mindezt megpróbálod barkács módszerrel vízhatlanná tenni, már bőven túllépted az itthon kapható szettek árát, ami vízálló lesz ezzel ellentétben és még garanciát is adnak rá.

2017. aug. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A vezérlést már megépítettem 3000ft ból és vízhatlan is. De lehet ez kicsi lenne amúgy nagyon könnyen tevődik meg nyitódik egy elektromos kisautó is simán behajtja vagy kinyitja. Köszönöm a válaszokat :)
2017. aug. 6. 18:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor viszont megvan a barkács hajlam :) ez esetben a linkelt motorral valószínűleg meg tudnád oldani.
2017. aug. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!