Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Normális vajon, hogy max.90A....

Normális vajon, hogy max.90A. Es porbeles parkside (lidl. Ben kapható) gép nem akarja megolvasztani a kettes falu zártszelvényt? Természetesen 90A:re állítva. 0,8. as drót van rajta.

Figyelt kérdés
2017. aug. 30. 19:19
 1/3 N.D.M. válasza:

sajnos igen.

A ráírt 90A csak névleges teljesítmény.(bár ez is nagyon gyenge)

A valóságban kb 75-80A.-t talán képes leadni.

A kettes szelvényhez minimum 160A kell Co vagy porbeles gépnél,hogy beolvadjon.

2017. aug. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy javaslat, bar nem olcso, DE JO: Rossi markaju inverteres heggeszto, kb 120E forint, CO-t is tud. Volt egy de elloptak sajnos. Ebay-en lehet talalni. Na azzal ilyen baj nincs.

Aki kitalalta a porbeles CO heggesztonek alcazott formedvenyeket, azokat meg el kellene asni azonnal. Sajnos semmire sem jok. De meg arra sem, max papirnehezeknek. Egyet ki is dobtam, heggesztettem mar minden felelvel, minden helyzetben, de azzal egy varratot nem tudtam produkalni. A porbeles heggesztonek megvan a maga celterulete, es a legfontosabb, nem valtoaramhoz terveztek.

2017. szept. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 zebulon66 ***** válasza:
A porbeles hegesztők hobby célra készültek, olcsók vékony anyagokhoz. Még a gázos co-k sem a nagyon vastag anyg mély beégetésére valók.
2017. okt. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!