Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szerintetek az IKEA Linnmon...

Szerintetek az IKEA Linnmon asztallap + Godvin láb hány kg-t bír el?

Figyelt kérdés

[link]


(A méreteknél a középsőre menjetek és válasszátok ki a 150x75 Linnmont és a lábaknál a Godvin-t)


Ez elbírja a 5.28 kilós monitorom + a számítógépem (pontosan nem tudom hány kg) és kettő db fél kilós hangszórót? Úgy hogy a számítógép az asztal jobb oldalán lenne fel sem borulna (a monitor, bill., egér középen)?


Az asztallap teherbírása az ikea szerint 50kg, de a lábanak nem írja...


Válaszaitokat előre is köszönöm!



2017. szept. 2. 13:17
 1/5 anonim válasza:
Bőven
2017. szept. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyenünk van otthon, mi ketten használjuk, ergo két gép van rajta, szóval ne aggódj. :)

Mi kiállítótérben néztük ki anno, ott úgy volt, hogy két láb + szekrény a másik oldalt, kicsit féltem tőle, hogy milyen lesz négy lábbal, de nagyon masszív, jó kis asztal. Egy hátránya van, a miénk sötét színű lett, és baromira meglátszik rajta minden tányér-pohár-bármilyen karika. :)

2017. szept. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! #2 köszi, hogy megosztottad a tapasztalataidat. Még az volna a kérdésem, hogy van rajta elég hely? Nézegettem képeket és úgy láttam, hogy nincs rajta bőségesen hely. A gép elfér és az asztal sem borul fel, oké. De a monitor (kb. 20 cm a mélysége) előtt lesz elég hely a kezemnek? Én úgy szeretem használni a billentyűzetet és az egeret, hogy kb. könyékig fent van a kezem az asztalon.
2017. szept. 2. 18:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam gépelni, hogy félkönyéknél támaszkodom (nem könyökölök, hanem picit lentebb alkaron támaszkodom, könyék már pont nincs fent), nekem úgy elég nagy. Nekünk széltében kevés, de mi ugye ketten vagyunk, szóval ez téged nem érint. :)

75 centi azért nem kevés, egyedül bőven jó.

2017. szept. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! Nézegettem videókat több külföldi híres csatornáról (pl.: Techsource) és azt mondták, hogy nagyon óvatosan kell bánni a PC asztalra rakásával. Azt ajánlották, hogy aki ebben az asztalban gondolkozik, vegyen mellé egy ALEX nevű kiegészítő szekrényt és rakja arra a gépet. Lehet, hogy én is így fogok cselekedni. Azért köszi a segítséget!
2017. szept. 3. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!