Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Asztalos vagyok, véső készlete...

Asztalos vagyok, véső készletet akarok venni, Stanley, Dewalt, vagy Two Charrys?

Figyelt kérdés

2017. okt. 11. 09:22
 1/6 A kérdező kommentje:
""Cherrys
2017. okt. 11. 09:33
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem ismerem az általad megadott "nagy márkák" vésőkészleteit.

De az általa készítettek nem egy emberöltőre készülnek.

[link]

2017. okt. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TappancsMancs ***** válasza:
A Stanley és Dewalt nem profiljuk és nem olyan jók ebben ami egy asztalosnak megfelelne. Az ára alapján kb belőheted hogy mit találtál. Műanyag nyéllel meg én nem is vennék fa vésőt, valahogy nem olyan. Készletben jobban megérheti de érdemes nézni a darabonkénti árát.
2017. okt. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt a fajta Stanley-t imádom

[link]

van még egy RAXX készletem, de az csak azért, mert üthető a vége, Stanley FatMax is van üthetőben, de nekem a fanyelű amivel szeretek dolgozni, DeWALT-ról még nem is hallottam, hogy vésőt csinálna, max Stanley DeWALT cimkével, mint a kések, a DeWALT gépeket gyárt


hobby asztalos

2019. nov. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez a cseresznyefa nyelű Two Cherries is tetszik
2019. nov. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azóta sok víz lefolyt a dunán, végül akkor narex vésőim lettek leginkább, mert azt kaptam olcsón, mostanra pedig nem nagyon dolgozom azokkal sem, igazából mindenre van gép.
2019. nov. 24. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!