Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Otthonra szeretnék barkácsolás...

Otthonra szeretnék barkácsolás céljából szerszámkeszletet venni. Semmi extra csak ha elromlik valami vagy szerelmi kell akkor legyen egybe egyhelyen. S persze ne menjen szét kettő csatározás után! Ez nem tudom milyen márka de megéri?

Figyelt kérdés
[link]
2017. okt. 20. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Háát ha belegondolsz egy valamirevaló kombináltfogó 2-3 ezernél kezdődik akkor gondolhatod. De fene tudja, barkácsolásra lehet, hogy tényleg megteszi. Vedd meg, azután majd legfeljebb cserélgeted, ami esetleg tönkremegy, a végén lesz egy jó készleted :-) Ami még mindenképp kell: egy pisztolyfúró ütvefúró funkcióval, fúrókészlettel (legyen benne vídia is 10-es méretig) és egy "kisflex". A többi majd menetközben elválik.
2017. okt. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TappancsMancs ***** válasza:
93%
Ezek a giga készletek/olcsón arra jók hogy egyáltalán legyen otthon valami. Már ha a 30 000 -ret nem sajnáljuk rá. Az eredeti árát nézve se lehet várni tőle semmi tartósat, 70 000 Ft / 326 = 214 Ft/db. Ha ideiglenesnek és tapasztalatnak nem sajnálsz 30e-et akkor megéri és majd cserélgeted normálisakra. Vagy a 30-ból vehetsz pár dolgot ami most kell.
2017. okt. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jól írják, ez elég bóvli.

De vedd figyelembe, hogy a cuccok felét soha az életben nem veszed ki a dobozból, negyedét meg csak egy-két alkalommal. A többit meg majd lecseréled, ha tönkrementek.


Az eredeti ár az, amit fizetned kell. Az teljesen mindegy, hogy mit írtak fölé áthúzva, mert ennyiért soha nem árulták. Ennyi erővel fölé írhatták volna áthúzva, hogy 2.000.000 Ft, de akkor se lenne jobb minőség.

2017. okt. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy semmi köze az akcióhoz persze!

Azért gondoltam mert nekem évi 2-3x kell ilyenhez nyúlnom kb 🤣

S gondoltam ebbe biztos minden van ha gagyi is de minden egy helyen.

Természetesen ha napi szinten barkácsolnák akkor komolyabb minőség kéne a folyamatos használat miatt .

2017. okt. 21. 16:12
 5/6 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Arra jó hogy legyen mindenre valami otthon. De bánj vele óvatosan hogy azért bírja amennyit lehet.
2017. okt. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy "barkács" minőség! Csak olyan van hogy "szerszám" vagy "hulladék"


Inkább dobj rá egy 5-öst, és inkább egy ilyen:


[link]

2017. okt. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!