Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kompresszor dugattyú helyén...

Kompresszor dugattyú helyén egy köralakú lap, amin egy gumi tömítés féle? Mi ennek a neve, hol találok ilyet?

Figyelt kérdés
Egy Kinzo 50 literes kompresszorról van szó. Nem sűrített rendesen a kompresszor ezért szétszedtem és meglepetésemre nem dugattyú volt benne, hanem egy "lap" a hajtókaron és egy gumi tömítés rácsavarozva ami neki feszül a hengernek. Ezt a tömítést szeretném cserélni, de fogalmam sincs, hogy mi a neve, hol találok ilyet. Tudnátok segíteni? Köszönöm!

2017. okt. 29. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Membránnak hîvják ....nèzd meg a neten.
2017. okt. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Véletlen nem membrános kompresszorra gondoltál? Itt úgyanúgy van hajtókar, meg minden mint egy rendes kompresszorba, csak a dugattyú gyűrűjét helyettesíti ez a gumi valami. Már minden létező módon kerestem a google-ba, de nem találtam...
2017. okt. 31. 15:57
 3/7 anonim ***** válasza:
A kifejtésben ezt îrtad: "nem dugattyú volt benne, hanem egy "lap" a hajtókaron és egy gumi tömítés ...a lapra gondoltam hogy valami.membrán. A kommentben azt ìrod a dugattyú gyűrűt helyettesìti. Dugattyú akkor van vagy nincs???
2017. okt. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, kicsit összezavarodtam. Lényegében egy dugattyúként funkcionál, csak nem a gyűrűk tömítik, hanem a tetején egy ilyen tömítés. Mindjárt lefényképezem.
2017. okt. 31. 16:41
 5/7 A kérdező kommentje:
2017. okt. 31. 16:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mègis valami gyűrű féle de mivel itt csak sűrìtès van ès nem olyan magas a hőhatás ezèrt csak kompressziót kell tartania.
2017. okt. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Mit gondolsz, hol találhatnék ilyet? Itt a környékünkön van egy maszek úriember aki foglalkozik tömítések gyártásával, lehet megpróbálom nála. De azért örülnék, ha eredetit találnék.
2017. okt. 31. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!