Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szerszámok ebay/aliexpressről?...

Szerszámok ebay/aliexpressről? Próbálta már valaki?

Figyelt kérdés

Már eléggé megtört állapotban van a menetvágó készletem.

Valaki rendelt már külföldről olcsó szerszámokat? meddig bírták? eseteleg link vagy márkaajánlat?



2017. nov. 13. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem orulj, ha nem egy pink karkoto szettet kapsz.
2017. nov. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Please...

Nem kell hinni a legendáknak, azt küldik ők ami a képen van, ha meg nem akkor vissza lehet kérni a pénzt.


Másik dolog, hogy képen nem látod, hogy milyen anyagból van

2017. nov. 13. 22:35
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Az anyagminoseg nemhogy nem kozeliti a normalist, koszonoviszonyban sincsenek. Egy sima bitkeszlet is siman 'elnyalodik' par csavaron. Ha kinabol rendelsz, akkor inkabb add azt a penzt ehezoknek, ne vasarolj ipari hulladekot.


Szemelyes tapasztalat, lattam mar femfurot elakadni az anyagban, _majd megfordulni a menetet_. Igen, kifordult. Kinai 'szerszamacel' az Europaban a szerkezeti acel alatti minoseget jelenti..

2017. nov. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
aluminiumra vagy viaszra használva lehet jó.
2017. nov. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez relatív sajnos.Kínában ott van a csúcstechnolgóia és a tömeggyártás bóvlija is.


Vettem már az aliról, borzalmasan hulladék bili acélból lévő törtcsavar kihajtót(2$),ami ingyen sem kéne,és olyan cobalt ötvözetű fúró szettet 10pcs/9.9$ hogy mint kés a vajat vitte úgy viszi a rozsdamentes anyagtól,és még egyáltalán nem kellett éleznem!

2017. nov. 14. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vonalzót, vinklit, szögmérőket, pontozót, párhuzamvonalzót, ilyen dolgokat már számtalanszor rendeltem aliról meg ebayról, de valódi szerszámot csak olyat szabad venni, amin valami jó márkanév van, ma minőségi munkát is akarsz a kezedből kiadni.
2017. nov. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Aldiban vagy Lidlben nézegesd. Ott reális áron kapsz jó minőséget.
2017. nov. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

Ami olcsó, az általában olyan is. Sajnos a márkanév nem jelent semmit - mindent, de tényleg mindent koppintanak.


Amúgy nem értem, miért kéne szerszámot a világ másik feléről rendelni, vannak itthon is jó helyek, ahol nem eget verőek az árak.

2017. nov. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszadó.

Azért mert a világ másik feléből kiküldik neked (a sok milliárdnyi áruféleség van ) a portád küszöbére fillérekért,.,tényleg mindent!!,..úgy hogy azt te nem tudod olcsóbban odahozatatni sem még az 5km lévő szomszéd városból sem!

A hátrány,.. az az idő! Általában 1 hónapot min. kell várni

2017. nov. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet kapni jót is, mi is rendeltünk és tökéletes volt. De az Aldi meg a többi is mind kinai árut árulnak.
2017. nov. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!