Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ötlet menet javításra aluminiu...

Ötlet menet javításra aluminiumba? Akár lehet picit monyák is csak megszoruljon bent a csavar. Ötös csavar.

Figyelt kérdés
2017. nov. 28. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
létezik menet javító készlet. [link]
2017. nov. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, néztem ilyent, de hozzá való menetvágó kell. Így már drága. Inkább folyékony fémmel kiönteni é abba menetetvágni.
2017. nov. 28. 20:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Pillanatragasztó.
2017. nov. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nos ha a menetjavító vagy a nagyobb menetre fúrás nem járható út, akkor keress olyan szakit aki behegeszti. Házilagosan ALU-FOR 300 vagy ALU-FOR 400-al beforrasztható. Ebbe kell új menetet gyártani ezután.
2017. nov. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fantom83 ***** válasza:

Csavarrögzítőt ajánlanék pillanat ragasztó helyett.

Ha ki kell szedni lánggal megmelegíted kicsit és kint is van.

2017. nov. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen vastag az alu amiben a menet van, de megoldás lehet hogy megzömíted a menet körül az alumíniumot, ezzel összeszűkül a kikopott menet, majd ebbe vágsz újra menetet. Nem egy elegáns megoldás, de szükség esetén működhet.
2017. nov. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Értem már el elég biztató részeredményeket kétkomponensű ragasztókkal úgy, hogy a folpackba tekert csavart belenyomtam a furatba, amit alaposan körbekentem egy acéldróttal a ragasztóval. A fölösleget utólag lemunkáltam, a csavar feje alatt is fólia volt. Így ki lehet hajtani, és viszonylag jól tart, ha nem volt nagy eltérés az átmérők közt. Természetesen szívósabb ragasztók előnyben.
2017. nov. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!