Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » McCullogh elektromos láncfűrés...

McCullogh elektromos láncfűrészekről mi a vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés

Aki hosszabb ideje használ ilyen márkát, mit mondana, érdemes venni újként?

Néha összevágnék vele nagyjából alkar vastagságú ágakat, ill. olykor raklapokat gyújtósnak.

Ha nem McCullogh, akkor mi a tuti alacsony árkategóriában?



2017. dec. 3. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen vagy ennél nagyobb házkörüli munkákra jó választás.
2017. dec. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
McCulloch gépem benzinesben van Mc436 42ccm elektromosban meg Stihl Mse 140 a kettő között az a különbség a benzines alkalmas tüzelő aprításra a vezetékes-nem.Elektromos gépek 2000W vagy az felett talán megfelelnek háztájira de a kábel miatt én veszélyesebbnek tartom mint a benzinest.Nem tudom más elektromosnál is így van e de a Stihl-nél ha elengedem a kapcsolót még egy darabig nagy sebességgel forog a lánc-nagyon durva azonnal féket kell kattintani.Az sem tetszik hogy a kézvédő a láncvezetőt nem takarja.Cégnél van Mse-200c elektromos gép az kb annyit tud mint az Ms 211 benzines 35ccm de pár dekával nehezebb annál.Van még akus Dewalt 54voltos 15m/s láncsebességgel az meg nagyon jó tud annyit mint a 2000w-os vezetékes és olcsóbb valamivel de az is majdnem 100 rugó.Sajnos az ár mindig tükrözi a minőséget,ha hosszútávban gondolkozol megéri egy jobb modell de ha keret nincs rá a McCulloch szerintem nem annyira rossz választás.
2020. jún. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!