Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan lehet kerekeket szereln...

Hogyan lehet kerekeket szerelni egy műanyag szállítóboxra?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem a Fressnapfban egy szállítódobozt egy kb.6 kg-os kisállatnak. A doboz mérete kb. 60x40x40 cm, és a maximális teherbíró képessége 10 kg, viszont iszonyat rossz a fogása. Még oldalsó fülei sincsenek (így nem lehet két kézzel megfogni), csak egy retikülhöz illő kallantyú a tetején. Majd leszakad alatta a kezem. Arra gondoltam, valahogy szerelni kellene rá kerekeket, hogy tudjam húzni, mint egy kis bőröndöt- csak az a baj, hogy alul teljesen lapos műanyag tálca az egész, lyukak vagy bármilyen rögzítésre alkalmas rés nélkül. Szerintetek így van valami megoldás? Köszönöm előre is a segítséget

2017. dec. 7. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A kerekeket hézagoló felrakása után be lehet csavarozni de a kormányzást mivel oldanád meg , az állat pedig megvadulna a zajos rázkódásoktól .
2017. dec. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Könnyű teherbírású molnárkocsit alá, rágumipókozva a ládát. Vagy: [link] Vagy átalakítasz egy kiszuperált banyatankot. Vagy:

[link] adaptált méretekkel. Egy 10-12 kilós kocsinak nem kell négykerekűnek lennie.

2017. dec. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Szerintem nem vadulna meg,vannak kifejezetten erre a célra kerekes szállítóboxok is (csak ezeket későn szúrtam ki.:( Járdaszegélyen (egyéb göröngyös felületeken) nyilván átemelném,de ha a teljesen egyenes szakaszokon tudnám húzni,már az is elég nagy könnyebbséget jelentene.
2017. dec. 9. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!