Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Melyik 10,8/12V-os fúró-csavar...

Melyik 10,8/12V-os fúró-csavarozó gép a jobb a felsoroltak közül? (Metabo, Aeg, Milwaukee)

Figyelt kérdés

Otthol barkácsolás célra szeretnék venni egy megbízható gépet.


Metabo : [link]


Aeg : [link]


Milwaukee : [link]


Milwaukee : [link]


2017. dec. 10. 23:00
 1/5 bamboochatheone ***** válasza:

Ezek mind profi gépek, bármelyiket veszed nem fogsz csalódni bennük.

Nálam ezek közül a Milwaukee 2x4.0AH-ás verziója áll az élen. Nekem ugyanilyen Metabo van mint a linken, elpusztíthatatlan és iszonyatosan erős kis gép. Az AEG kb dettó ugyanaz. A 2AH-ós Milwaukee is remek gép, semmi rossz oldala nincs. De ha teheted akkor a 2x4AH-ás Milwaukeet vedd! :) Évekig ki fog szolgálni és rengeteg más gépet is kaphatsz ehhez az akksihoz.

2017. dec. 11. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2017. dec. 11. 05:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A Milwaukee tokmánya jobb mert racsnis, a metabóe nem az. Bizonyos esetekben számít.

Én a kisebbik milwaukee-vel dolgoztam sokat, nagyon jó, sokáig bírja, igazán strapabíró van benne anyag és minőség, sokat kibír. Másik hasonlóhoz képest nehezebb, érezhetően.

2017. dec. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fantom83 ***** válasza:
100%

Én csak jókat hallottam a Milwaukee-ről.

(aki dicsérte,két akksival,kofferban vette,egy akksival egy egész tető felújítást megcsinált)

AEG-t egy szervizben láttam,és amit kapott...de bírta!

2017. dec. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Milwaukee(4Ah) súlya majdnem duplája a metaboénak. Dupla annyit is bír elvileg.

Ami most van zöld Bosch-om az is 1,5kg.

2017. dec. 12. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!