Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Vélemény a Hyundai barkácsgép...

Vélemény a Hyundai barkácsgép weboldalról? Valaki rendelt már tőlük?

Figyelt kérdés
Mennyire megbízhatóak?

2017. dec. 13. 15:03
 1/9 Fantom83 ***** válasza:

Én ezt a márkát teljes mértékben elfelejteném a helyedben.

Konkrétan mit akarsz venni?

2017. dec. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is teljesen el szeretném felejteni, de nem tudom, mert vettem náluk egy fűrészt nem volt jó. Küldtek egy másikat. Az sem.... Utána mondtam, hogy kérem a pénzen. Azt mondták, rendben csak küldjem vissza a fűrészt. Vissza küldtem. Már egy hete, de most már 3. Napja csak igérgetnek
2017. dec. 14. 06:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó árban találtam én is náluk ütvefúrót, de elolvasva a műszaki paramétereket és a visszajelzéseket, inkább letettem a vásárlásról. Vettem egy Makitát. Azóta boldog vagyok. :-)
2017. dec. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok az árakkal, de nem azt kérdeztem, hogy ki gondolkozott el azon, hogy érdemes e tőlük vásárolni...
2017. dec. 14. 15:06
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt kérdezted, hogy: "Vélemény a Hyundai barkácsgép weboldalról?"

Erre reagáltam, hogy megnéztem náluk egy terméket, elolvastam a véleményeket, és végül nem vettem semmit tőlük.

Szívesen!

(úgy látszik, NEKEM volt annyi eszem, hogy előtte körbejártam kicsit a kérdést, ellentétben VELED. Ezt is szívesen!)

2017. dec. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendeltél tőlük? Nem! Tudhatod, hogy megbízható e? Nem!
2017. dec. 14. 20:08
 7/9 anonim ***** válasza:

Két kérdést tettél fel. Az elsőre válaszoltam, erre leb.szol, hogy miért nem válaszoltam a másodikra.

Amikor kitetted a kérdést, miért nem fogalmaztál egyértelműen? Csak utólag derült ki, hogy te már megszívtad velük. Ezt tudnunk kellett volna már előre, gondolatolvasást vársz tőlünk? Szívesen!

2017. dec. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
El várom, hogy mindenki tudja, hogy mire gondolok! Ti mint alámvalók!
2017. dec. 16. 11:04
 9/9 A kérdező kommentje:
Végülis vissza küldték a pénzt...
2017. dec. 16. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!