Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kisebb méretű tárgyak acélöntés?

Kisebb méretű tárgyak acélöntés?

Figyelt kérdés
Elkezdtem dolgozni egy összetettebb késen, de olyan aprólékos dolgokat tartalmaz a markolat része, hogy csak fémöntéssel lehetne megvalósítanom, a kérdésem az lenne, hogy hová kihez mihez forduljak, illetve miből érdemes kiönteni, viszonylag erősnek kellene lennie. Remélem érthetően fogalmaztam, köszönöm a válaszokat.

2017. dec. 16. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudni, mennyire vagy járatos a fémipari technológiában. Az öntött tárgyak törékenyebbek, tehát későbbi feldolgozásuknál erre tekintettel kell lenni. A volt Cspeli Vass- és Acélművek (korábbi Rákosi Mátyás Művek) területén több Kft foglakozik fémöntéssel, de én csak sárgaréz öntés ügyében voltam az egyikkel kapcsolatban. Kisméretű egyedi tárgyak esetében a megbízó számára rendkívül előnytelen feltételek mellett vállalnak el bármit.
2017. dec. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Akkor mást kell kitalálnom.
2017. dec. 16. 13:36
 3/3 anonim ***** válasza:

esetleg marni nem lehet?


házilag még tudnál önteni de az sem egyszerű

2017. dec. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!