Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kreatív ötletet keresek:15-20...

Kreatív ötletet keresek:15-20 m2-es kerti tárolóra van szükségem, de műemléki területen épületre esély sincs, még faházra sem. Nincs valakinek ötlete? Pl. Szekérre gondoltam, de nem tetszik. Igényes megoldást szeretnék, tehát nem raklap kalyibát.

Figyelt kérdés

2017. dec. 19. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Süllyesztve sem lehet? Úgy értem, ásol valami medenceszerűséget, és abban tárolod, amit kell.
2017. dec. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is azt akartam javasolni mint az 1-es, csak én pincében gondolkodtam.

Akár vegyél egy konténert, vagy tartályt, ásd le, pár lépcső lefelé, a tetejére föld és fű.

Ebbe nem hiszem, hogy beleköthetnek.

2017. dec. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vegyél egy megfelelő méretű, kivont forgalmis buszt. Befüggönyzöd, és belülről beburkolod tetszés szerint. Arra ügyelj, hogy úgy nézzen ki, mintha gurulóképes lenne.

Lakóbusz látszatát keltsd.

2017. dec. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi ötleteket! A kisbusz azért nem jó, mert az kicsi. Pince jellegűek leásott konténerre már gondoltam, de attól tartok, hogy x év után szétrohad, beomlik. Szerintem nem tudom korrózió mentesen leásni...
2017. dec. 19. 21:21
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

Akkor marad a hagyományos tégla, vagy betonpince csak a megfelelő vízszigetelésről és szellőzésről kell gondoskodni, hogy ne járj úgy mint én, hogy mindened bepenészedik.

2017. dec. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!