Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Íróasztal monitorpolcát...

Íróasztal monitorpolcát milyen fűrésszel lehetne lefűrészelni?

Figyelt kérdés

Így néz ki az íróasztal:

[link]


Valaki belinkelne egy fűrészfajtát, amivel le lehet fűrészelni? Komoly a kérdés.



2017. dec. 28. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
2017. dec. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. dec. 28. 18:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egyátalán nem javaslom a kifűrészelését.Ezt,mivel lapra szeretnek látom,szét is lehet szedni,ki lehet venni .

De ez nagyon sokat merevít az asztalon .Nehogy az legyen,eltávolítod ,és összeomlik mint a kártyavár .

2017. dec. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez is hasznos hozzászólás!
2017. dec. 28. 18:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt legszebben egy rezgőfűrésszel lehet megcsinálni. Az olcsóbbak 7-10 ezer forintba kerülnek (a határ persze a csillagos ég). Egy nagyon sokoldalú szerszám. Amióta megvettem az egyik kedvencem.

https://www.youtube.com/watch?v=V5cutzZZk54

Ha ezt választod, akkor a fát ragaszd le valami ragasztószalaggal a vágás előtt, hogy ne karcolja meg a rezgőfej.

2017. dec. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ezt nézzétek mit találtam neten:

[link]

2017. dec. 29. 13:08
 7/7 A kérdező kommentje:

#5 kommentelő köszönöm, mindig tanul az ember, tényleg jó gép lehet.Köszönöm a tanácsot!

Egyébként unokaöcsém asztaláról van szó, nem túl ideális, hogy a gyerek állandóan kifordított nyakkal nézi, mert túl magasan van a monitor.

Megnéztem ma, nem is pont a linkelt modell, hanem 4 fiókos masszívabb változat.

Tehát a megoldás, ha egy asztalossal kiszedetem a polcot, mivel, ahogy kettes írta, lapraszerelt!

2017. dec. 29. 13:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!