Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Van olyan fiú, aki szokott...

Van olyan fiú, aki szokott kézimunkázni?

Figyelt kérdés

A szó átvitt értelmében minden fiú rendszeresen kézimunkázik, de most nem arra gondoltam.


Én az aktív pihenés híve vagyok. Nekem nem való a passzív pihenés. Nem tudok hosszabb ideig nyugton maradni. Sajnos az olvasás is csak ritkán köt le. Ugyanakkor nem lehet mindig teátrális látványosságú dolgokat csinálni. Nem lehet mindig jönni-menni. És az összes szabadidő végig alvása sem megoldás.


Jó lenne találni valami relaxáló hobbit. Ami leköt. De lehetőleg olyat, aminek nem túl nagy a hely és az eszköz igénye. Ami nem jár túl sok kosszal. Amit esetleg magammal is tudok vinni. Ugyanakkor az sem baj, ha a dolog végén lesz valami megfogható dolog. Ilyesmi például a kötés és társai, csak ezeket női hobbinak tartják.



2017. dec. 29. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Modellezés

Sportolás

Tervrajz készítés

Grafikus

Fotózás-képszerkesztés

Zenélés

Önfejlesztés

Nyelv tanulás

Rajzolás

Sütés-főzés

Programozás

Film/videó készítés

2017. dec. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Programozás, grafikus munkák, lényegében ezzel lehet számottevő pénzt keresni odahaza.

Ha csak egy hobbi a cél és nem akarsz sokat költeni: rajztábla, füzet, ceruza készlet.

Nyáron bárhova kiülhetsz rajzolni.

2017. dec. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Miért ne köthetnél-horgolhatnál?


Volt az egyetemi kollégiumban egy fiú, még 0 70-es években, aki pulóvereket kötött, és senki nem bántotta miatta. És rendes fiú volt különben, nem lányos. A nagymamája tanította, ha jól emlékszem.


De faraghatsz is, azt is lehet vinni magaddal, meg egy hozzávaló kis élfélét, amivel faragni lehet. Érdekes fadarabokat meg találsz akárhol. Láttam az ebayen fafaragó készleteket is, ha bonyolítani akarod.

2017. dec. 31. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szia én fiú vagyok (18éves) és már régóta kötök/horgolok. Imádom csinálni, nagyon kellemes elfoglaltság. Bár én az osztályom (azon belül a fiúk)körében nem vállalom fel, viszont kézimunkázók körében igen. Én ajánlom neked ezt a hobbit, ha az embernek van hozzá türelme először megtanulni, mert pl kötni nagyon nehéz, és utána hosszasan gyakorolni, meg kezdőként egy pulóvert kb fél év elkészíteni.... De ha türelmes típus vagy, akkor ajánlom neked. Kb 2-3 év intenzív gyakorlás után jutsz el addig, hogy igazán nívós darabokat készíts.
2018. aug. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem is simán nekiállhatnál kötni vagy horgolni! Ezt amúgy csak mostanában "tartják női elfoglaltságnak, régebben teljesen normális volt, hogy férfiak is kötöttek/horglotak. Ráadásul szerintem tök szexi, ha egy pasi köt. :D :D Itt egy érdekes cikk amiben sok jó sztori van kötő férfiakról: [link]
2019. febr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!